Alışveriş güvenliği, alışveriş yapan herkes için bir endişe kaynağı olmakla birlikte, aynı zamanda sadece perakende sektöründekiler için değil, işletme liderleri için de önemli bir konudur. Firmalar ayrıca çevrimiçi alışverişe giderler ve çalışanları sık sık şirketin kredi kartından ticari satın alımlar yapar. Çevrimiçi perakendede yer alan kurumsal ortaklar, bir müşterinin sanal alışveriş sepetini ödeme yoluna götürdüğü veya kredi kartı numaralarını girme konusunda huzursuz olmadıklarına karar vermeleri durumunda ne olacağını bir firmaya bağlayabilir.

Üyelik Sözleşmesinde Üyenin Yükümlülükleri

Üye, web siteleri aracılığıyla hakaret içeren, hakaret içeren, ırkçı, pornografik veya başka türlü yasa dışı veya yasa dışı içerik sunamaz, teklif edemez veya başka şekilde dağıtmamalıdır.

Önceden yazılı onay alınmadan, bu sözleşmenin hiçbir kısmı bu üyelik sözleşmesine katılmayan hiçbir tarafa devredilemez veya satılamaz.

Bu anlaşma, sözleşme süresi ek koşullar veya sözleşmeler sona erdiği veya şirket iflas başvurusunda bulunmadığı veya işi bırakmadığı sürece geçerli olacaktır.

Bu üyelik sözleşmesinde hiçbir garanti verilmez veya ima edilmez.

İade ve Değişim Kuralları

Teslim tarihinden itibaren sadece 45 gün içerisinde iade ve değişim kabul edilmektedir.

Eşyalar yıpranmamalı veya zarar görmemelidir. Tüm ürünler yıpranmamış, değiştirilmemiş ve tüm etiketler ve aksesuarlar dahil olmak üzere orijinal ambalajlarında iade edilmelidir.

Müşteri, şirketin hatası nedeniyle iade veya değişim gerekmediği sürece iade veya değişim gönderiminin maliyetinden sorumludur.

Bir ürünü geri ödeme veya takas için iade ediyorsanız, öğeniz teslim edildikten sonra öğenizin tesislerimizde işleme koyulması için 3-5 iş günü bekleyin. İşlendikten sonra, e-posta yoluyla bilgilendirileceksiniz. Geri ödemeler, işlem yapıldıktan sonra banka hesabınızda görünmesi 3-10 iş günü arasında bir süre alabilir.

Güvenli Alışveriş İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir alışveriş sitesinin adınız, iletişim numaranız, e-posta adresiniz ve fatura bilgileriniz gibi kişisel bilgilerinizin bir kısmına ihtiyaç duyması anlaşılabilir. Ödeme seçeneklerinin ötesinde, bu şirketler size gelecekteki anlaşmaları ve teklifleri göndermek için bu bilgileri kullanır. Ancak, Sosyal Güvenlik Numaranız gibi, bundan daha fazla bir şey isteyen herhangi bir site güvenli alışveriş açısından meşru değildir. Bazı şeylerin daima kendine saklanması gerekir. Bu fiziksel mağazalar için de geçerlidir. Bu sitelerin çoğu, normal kayıt işlemlerinin bir parçası olduğunu size hissettirecektir ama değildir. Gerekli olmayan detayları vermekten vazgeçmediğinizden emin olun.

Banka kartı kullandığınızda, kredi kartı yerine, banka hesabınıza siber suçluların doğrudan erişmesine izin veren bilgiler verirsiniz. Kredi kartı kullandığınızda, kart verenin parasını kullanıyorsunuzdur. Kredi kartınızda sahtekarlık yapılması durumunda koruyucu önlemler almak ve yeni bir kart almak daha kolaydır.

​​​​​​​ Her site için farklı şifreler tercih etmek gerekmektedir. Aksi takdirde, hesaplarınızdan biri bir suçlu tarafından saldırıya uğradığında, geri kalan hesaplarınızın tehlikeye atılması için bir geçiş olur. Bu yüzden en az 2 veya 3 farklı şifreniz olduğundan emin olun. Güvenli bir yerde oldukları sürece devam edip bir yere yazabilirsiniz.

Kapat
Aramak istediğiniz parfümü üst kısma yazmanız yeterli

Sepetim

Kapat

Sign in

Kapat

Sidebar Scroll To Top

HEY YOU, SIGN UP AND CONNECT TO WOODMART!

Be the first to learn about our latest trends and get exclusive offers

Will be used in accordance with our Privacy Policy